Znów wędrujemy ciepłym … majem

with Brak komentarzy
0Shares

Ostatnie czasy nauczyły nas i przekonały, że trudno dziś ręczyć za słowo „na pewno”. Ileż to już razy próbowaliśmy ruszyć z miejsca , kiedy to dwa lata temu świat zmienił się nie do poznania? Tym razem wygląda to dobrze i z pewną dozą niepewności a nawet zdziwienia, zwalamy kołdrę, wstajemy, przeciągamy się, rozprostowujemy kości i zaczynamy grać. Kluczowym miesiącem ma okazać się maj, kiedy to oblegamy Toruń – śmiało można tak powiedzieć!

Dance Intense vol. 3 – Toruń – Dwór Artusa – 5 maja 2022

Już jakiś czas temu, niepozorna „kawka na mieście” z Kasią Kostańską – obecnie Maziarz, przerodziła się w ideę odrodzenia naszych dawnych warsztatów tanecznych. U Kasi już tak jest, że od słowa do czynu jest tylko jeden milimetr, więc chwilę później dowiedziałem się, że działamy. Obecny majowy termin to jest już przesunięta data, z wiadomych powodów, ale tym razem nieuchronna. Tak więc, dzień po dniu 5 i 6 maja odbywają się dwa duże wydarzenia. 5 maj to trzecia część potańcówki – tym razem także z muzyka na żywo, która to zapewni nasz DUET – Jakubek i Fojciu. Wydarzenie organizowane w kooperatywie z toruńskim Dworem Artusa i Kasi słynne „W Tan”. Potańcówkę poprzedzą warsztaty rozpoczynające się o godzinie 18.00. Wszelkie informacje i bilety można nabywać TUTAJ.


6 maj 2022 – PoRuszamy Szkołę

Kolejne wydarzenie to wskrzeszone warsztaty dla osób prowadzących zajęcia z dziećmi i młodzieżą o wszystko mówiącej nazwie PoRuszamy Szkołę. 6 maja – tak!!! dzien po potańcówce!!! – widzimy się ponownie z Kasią i duetem Celtic Tree – Jakubkiem i Fojciem. Miejsce, sala zostanie wskazane po określeniu ilości chętnych, więc od razu trzeba śledzić wydarzenie, najlepiej na FB, TUTAJ. Trzeba Wam wiedzieć, że jakiś czas temu prowadziliśmy z powodzeniem takie warsztaty. Powstała nawet specjalna dydaktyczna płyta z muzyką warsztatową! Jakubek i Fojciu nagrali ją w słynnym eniStudio i jest dystrybuowana podczas warsztatów. Znajdują się tam melodie całego świata i można wykorzystać je do zajęć. Zapraszamy nauczycieli, wychowawców, instruktorów harcerskich, przedszkolanki, liderów młodzieżowych itp!!! Uczestnicy warsztatów otrzymują stosowny certyfikat i materiały!


Na koniec to czego tygryski oczekują najbardziej. Pełny koncert Celtic Tree odbędzie się 28 maja 2022 w toruńskim Dworze Artusa. To będzie taki prawdziwy koncert! Nie online, nie wirtualny! Jak zwykle nie przewidujemy również transmisji, wszak uważamy, że koncert to doświadczanie bliskości. Koncert rozpocznie się o godzinie 18:00 i potrwa zapewne 2 godzinki. Zagramy Wam nasze najważniejsze utwory z 2 płyt, ale pojawią się tez nowinki! Ponieważ nie wiemy kiedy zagramy, radzimy skorzystać, bez względu na odległości! Bilety na wydarzenie są już dostępne TUTAJ. Mamy tez nadzieję, że po koncercie, poza możliwością zakupu, czy podpisania płyty, pójdziemy gdzieś na piwko 🙂 Nie wykluczamy niespodzianek muzycznych!

Przypominamy, że koncerty nasze można śledzić na tej witrynie w zakładce KONCERTY – 2022, lub na naszym profilu FB – zachęcamy do obserwowania. Z muzyczką można zapoznać się na kanale YouTube – będziemy wdzięczni za subskrypcję!