Dalej walczymy – próba w Toruniu

with Brak komentarzy
0Shares

Pomimo sytuacji wokół, nadal walczymy o marzenia. Wierzymy, że wszystko się uspokoi i będzie możliwe spotkanie z Wami i to już w najbliższym czasie. Zarządziliśmy spotkanie w centralnym dla nas wszystkich Toruniu i udało się w 4-ro osobowym składzie. Całą sobotę mogliśmy nie tylko pracować nad nowymi aranżacjami, ale nade wszystko zobaczyć się, obgadać bieżące sprawki i … poplotkować 🙂

W perspektywie mamy majowy koncert w Toruniu, ale myśli ciągle kierujemy ku nagraniu III płyty. Materiał na próbę ambitny! Jeden dawno nie grany utwór do przypomnienia, jeden grany ale nie nagrany do ustalenia szczególików, oraz 2 kompletnie nowe utwory, które zaczęliśmy opracowywać zdalnie. Nad tymi pochylilismy się bardzo troskliwie. Gramy i nagrywamy zawsze na żywo, a to nijak ma się to pracy ścieżkowej.
To był pracowity dzień, ale kończymy go z poczuciem dobrze wykonanej roboty i szczęścia… Głównym tematem była oczywiście wojna w Ukrainie, która martwi nas i napełnia smutkiem, troską… W myśl hasła: „Make music, not war”, mogliśmy na chwilkę uwolnić się od przygnębiającej rzeczywistości. Tego też życzymy Wam, aby zachować równowagę ducha – słuchajcie muzyki, uśmiechnijcie się na przekór! To właśnie w równowadze możemy więcej!

Nagraliśmy dla Was pod koniec próby, resztkaą sił i woli fragmencik – outro nowego utworu „Chodź ze mną za górę” w postaci tjunka skomponowanego przez Fojcia.

Planujemy kolejną próbę! Niedługo! Damy znać!