Celtikowe Koszulki – Zielone serca vol. IV

with Brak komentarzy
0Shares

Czy jeszcze ktoś pamięta jak to było z tymi słynnymi koszulkami?
Tak po krótce, objawiły się podczas koncertu w Trójmieście, w Caffe TOPOS, kiedy to graliśmy koncert promujący naszą drugą płytę „Wiatr i Deszcz”. Przyszedł moment do zagrania piosenki „Sitowie”, i w tym momencie niemal cała sala rozpina swoje bluzy, polary i pokazuje nam się w owych koszulkach z Zielonym sercem. Nie trudno zgadnąć, że odebrało nam mowę, a wzruszenie nie pozwoliło dokończyć tej piosenki. Inicjatywa ta powstała oddolnie w trójmiejskim środowisku, które, to prawda, zawsze było nam niesamowicie przychylne. Niespodzianka dla nas, z projektem koszulki autorstwa Madzi Batko, przerodziła się w swoisty kult „Zielonych Serc”. Otrzymaliśmy tego dnia swoje własne koszulki w prezencie i tak to się zaczęło. To była I tura koszulek – My i trójmiejski fanklub.

Potem na prośbę wielu osób, które spotykały nas w tych koszulkach na koncertach, ruszyły kolejne tury, kiedy to powielaliśmy kolejne koszulki dla osób, które bardzo tego pragnęły. I tak II tura to przełom roku 2017/18. Zamówienia zbieraliśmy w grudniu, a nowi właściciele otrzymali koszulki „po roku”, czyli w styczniu 2018.

III tura to zamówienia w październiku 2018 roku i znów kilkanaście osób otrzymało swoje „Zielone serce” – wszak trudno żyć bez serca!

Potem nastąpiła spora przerwa, którą zupełnie niepotrzebnie przedłużyła pandemia koronawirusa. I tak IV tura – obecnie w toku, ruszyła niemal bezpośrednio po II Zlocie przyjaciół POLANY. Dziś, to zbyt szybko aby rokować, czy dojdzie ona do skutku, gdyż trzeba spełnić minima ilościowe. Niemniej chętnych ponownie na ok 50 sztuk. Myślę, że dokończę ten post zaraz po zakończeniu i opublikuję nieco statystyk 🙂

Tymczasem po opis całego zajścia, zapraszamy do wydarzenia na FB TUTAJ>>> gdzie znajdziecie pełen opis i warunki. Można też po prostu przejść do naszego SKLEPU>>> po uprzednim zaznaczeniu lajka na naszym profilu FB i udzieleniu Subskrypcji na kanale YouTube.

Fojciu