VIDEO – Zielone Serce ku dobru – Przyjaciele i Celtic Tree

W ramach spontanicznego radzenia sobie z odosobnieniem związanym z panującą pandemią koronawirusa, wznawiamy pomysł zebrania się w sobie i zrobienia czegoś razem, wbrew odległościom, oddzieleniu, ciężkim myślom. Dzięki Piosence Sitowie doznaliśmy bardzo wiele pozytywnej energii i wierzymy, że moc zielonych serc zawsze i wszędzie wykrzesać może trochę LOVE!

Proponujemy zrobienie wspólnie wideoklipu zbudowanego z Waszych filmików jak śpiewacie (takie karaoke) naszą wspólną piosenkę. Utworzyliśmy wydarzenie na FB i wszystko tam jest opisane, także harmonogram zdarzeń. Na tej stronce udostępniamy tekst w formacie PDF i DOCX.

Weź telefon, ustaw go w poziomie, wybierz dobrą jakość i nagraj jak śpiewasz Sitowie! Możesz zrobić to z ręki, z tyczki, statywu, albo z własnej roboty podstawki zbudowanej z książek. Możesz zrobic to sama / sam, możesz to zrobić z dziećmi, swoją połówką, z instrumentem. My, na wzór teledysku Black or White M. Jacksona zrobimy z tego jeden filmik, a kto wie, może powstanie mały sitcom ze scenkami które nie zmieściły się w nagraniu.

  • Wybierz jakieś miłe miejsce z tłem które lubisz.
  • Włącz nagrywanie video w telefonie.
  • Możesz się przedstawić, powiedzieć skąd nagrywasz (miasto) i cokolwiek chcesz do ludzi
  • Włącz piosenkę – np z drugiego telefonu (wcześniej zapoznaj się z tekstem)
  • Śpiewaj razem z nami, możesz się przebrać w koszulkę zielone Serce, albo przebrać dowolnie, możesz się powygłupiać, albo robić miny! Wszystko zależy od Ciebie – byle ku dobru! Nie martw się, że śpiewać może nie umiesz – dźwięk z Waszego filmiku będzie podczas piosenki wyciszony.
  • Na koniec pokiwaj, pomachaj!!!
  • Wyłącz wszystko i nagrany plik video prześlij na nasz adres celtusie@gmail.com najlepiej za pośrednictwem WeTransfer

Jeśli masz jakieś pytania, lub kłopot z realizacją a CHCESZ – napisz na nasz mejl celtusie@gmail.com albo poprzez naszą stronę, czy messengera. CZEKAMY NA WASZE FILMY!!!