Co ma Tomuś do Wiatru i Deszczu?

Patron płyty

Jak wcześniej wspominaliśmy, już po raz drugi zdarza się nam taka historia. W naszym zespole komuś rodzi się dziecko, a Celtic Tree sprowadza na świat płytę. Najpierw Aguśce urodziła się Idusia, a nam Listki. Teraz Pawłowi urodził się Tomuś, nam Wiatr i Deszcz. Tymczasem mam już w głowie kolejne wydawnictwa ;P … Ooooo, jaki straszny Wiatr i Deszcz!

Kto sieje Wiatr – ten zbiera deszczowe nutki

Dla nas przyszedł nareszcie czas odpoczynku. Po długich miesiącach od premiery Listków ukończyliśmy ogromna pracę. Samodzielne wydawanie płyt nie jest bynajmniej bułką z masłem. Tym bardziej, jesteśmy dumni z efektów. Niejeden rozmyśla dziś o lutowym święcie zakochanych, inny ostatni raz śpiewa kolędy tego roku. Kolejny szczęśliwiec klika jako tysiąc pięćsetna osoba lubiąca naszą fejsbukową stronkę. Dla nas zdecydowanie przyszedł dziś Mikołaj. Maleńki krasnoludkowy Tomuś zwiastuje, że każdy z Was może zabrać do swego domu część nas samych. Stajecie się poniekąd mateczkami i ojczulkami chrzestnymi naszej muzyki. Do dnia dzisiejszego w świat poszło już ponad 100 egzemplarzy odautorskich. To nasze podziękowania, drobne radości, życzenia, marzenia. Już od dziś możecie wlewać sobie te nutki wprost do ucha, ze świadomością, że zrobiliśmy wszystko co w naszej celtikowej mocy, abyście na chwil parę oderwali się od rzeczywistości i spojrzeli na świat naszymi oczyma.

Gdy nadszedł czas usłyszeć skrzypek dźwięk

Tymczasem zapraszamy do naszego mini sklepiku, gdzie można zaopatrzyć się w najnowszą płytę Wiatr i Deszcz. Ostatnie sztuki Listków w obniżonej cenie. Jednocześnie istnieje możliwość wysyłki do dowolnego kraju Europy. Płatność przyjmujemy tylko przelewem bankowym i tylko w złotóweczkach. Gdziekolwiek więc jesteście na świecie, tam przyślemy Wam trochę naszego Wiatru i Deszczu. Na profilu YT znajdziecie dwa single: Krąg i Akwareele. Niebawem kolejny. Bądźcie czujni.

Niech się dobrze słucha i dajcie nam znać co podoba się Wam najbardziej!