KONCERTY 2016

GDYNIA – Trio – st Patricks Day

Serdecznie zapraszamy na koncert w wyjątkowym dniu Świętego Patryka 17 marca 2016. Zagramy w Gdyni w bardzo klimatycznej Caffe Anioł, przy ulicy Kilińskiego. Wystąpimy w Trio: Irlandia Matuszkiewicz, Jakub Szczygieł, Tomek Fojgt. Koncert rozpocznie się o godzinie 19:00, a być może po części oficjalnej pogramy jeszcze akustycznie. Wstęp: 20zł Uwaga: Ponieważ miejsce należy do tych […]

TANIEC ŚWIATEŁ 2016 – DUET

Już poraz trzeci zapraszamy na to klimatyczne i magiczne święto z udziałem naszego zespołu. Zagramy w Duecie, czyli Jakubek i Fojciu. Miejsce możliwie najbardziej klimatyczne z możliwych. Można spodziewać się prezentacji toruńskich zespołów tanecznych do naszej muzyki na żywo. Wieczorem kontynuacja imprezy w Kawiarni Wejściówka (Plac Teatralny 1 – pod Teatrem W. Horzycy).

MUSZYNA 2016

Jak co roku przybywamy. Najprawdopodobniej pojawimy się w trio, z ewentualnym gościem. Niemniej planujemy równie kozacki koncercik, jak w roku poprzednim! Ale koncert, koncertem! Najważniejsze, że będziecie tam WY – trochę sobie wspólnie pobędziemy!

GDAŃSK

Serdecznie zapraszamy na koncert w Gdańsku! Zagramy w komplecie! Koncert rozpoczynamy o godzinie 20. Poza piosenkami z pierwszej płyty Listki pojawią się jaskółki z naszego najnowszego dziecka Wiatr i Deszcz, a kto wie, być może łagodnie przejdziemy do śpiewanek 🙂 Bilety w przedsprzedaży 15 zł, 20zł w dniu koncertu można nabywać w Paszczy Lwa lub […]

WROCŁAW

Serdecznie zapraszamy na multikoncert w ramach Wrocławskiego Przeglądu „W górach jest wszystko co kocham”. Z pewnością ucieszycie się, że bilety zostały zastąpione przez bezpłatne zaproszenia, do pobrania tutaj: Tutaj do pobrania zaproszenie Dalsze szczegóły znajdziecie na stronie Przeglądu „W górach”