GRALI Z NAMI

Byli członkowie Celtic Tree
Mysza Michalska
- Mysza Michalska- śpiew. Właścicielka niesamowicie "wietrznego" głosu, poprzedniczka obecnej wokalistki Irlandi Matuszkiewicz. Na codzień śpiewa w trójmiejskim zespole Na Bani. Dała się jednak skusić aby z nami pośpiewać w okresie 2011-2012. - Dziękujemy!
Joanna Fojgt
Joanna Fojgt- whistle,śpiew. Siostra Tomka, pierwszy skład Celtic Tree, absolutnie pierwsza wokalistka i whistlerka. Przy zespole uczyła się od zera gry na tym trudnym instrumencie osiągając bardzo szybkie postępy. Graliśmy wspólnie całkiem długo, a jej głos został uwieczniony tylko w nagraniu Targ w Scarborough (wersja we współpracy z Na Bani), gdzie razem z Myszą śpiewa chórki. Grała i śpiewała z nami w okresie 2007-2008. Asiu- Dziękujemy!
Kamil Kwela
Kamil Kwela- akordeon. Pierwszy i jedyny akordeonista. Członek pierwszego składu Celtic, podobnie jak z Joasią sporo czasu graliśmy jednak bez możliwości zagrania koncertu. Niemniej, cały ten czas prób i wspólnego grania na zawsze pozostanie w pamięci i naszym dorobku. Grał z nami w okresie 2011-2012. Kamil wielkie Dziękujemy!
Jarosław Fojgt
Jarosław Fyfunia Fojgt- instrumenty perkusyjne, śpiew. A oto historia dużo dłuższa. Brat Tomka, towarzysze niemal całego wspólnego muzycznego życia, przyjaciel i współbiesiadnik licznych wyjazdów. Przeszedł wraz z Tomkiem jako jedyny muzyczną drogą, od pierwszego zespołu (After Szklanka), przez Enigmę aż do Celtic Tree. Graliśmy wspólnie jeszcze w paru innych formacjach. Grał z nami do 2012 roku. Jarko- Dziękujemy!
Tomasz Łączkowski
Tomek Łączkowski- flet poprzeczny. Pseudonim operacyjny Czosnek. W jego grze słychać swobodę i odwagę, przestrzeń. Nauki regularnie i cierpliwie pobiera od Horacego Chrząstka z zespołu Bez Jacka. Najczęściej spotykamy sie obecnie w górach- oby jak najczęściej. Zagraliśmy wspólnie parę koncertów w 2011 roku. Tomku Dziękujemy!
Radosław Drwęski
Radosław Drwęski- bas, kontrabas- długa historia, sięgająca niemal początków scenicznego grania Grupy Enigma, poprzedniczki Celtic Tree. Radek przyszedł kiedyś na próbę w Domu Muz i tak już zostało. W międzyczasie stał się dyplomowanym kontrabasistą. Był też w pierwszym składzie Celtików. Pozostawił wiele dźwięków, wspólnych wspomnień i niepowtarzalny śmiech. Grał z nami do 2011 roku - Dziękujemy!
Gościnne występy
KWARTET FESTIVO
Od lewej: nasza Agnieszka Kalisz-Dzik(skrzypce), Marta Stachula(skrzypce), Daria Kołodziejska (wiolonczela), Martyna Dziechciarz (altówka) . Na naszej płycie Listki utwór "Pożegnanie Bilba" w całości jest ubarwiony brzmieniem tego cudnego kwartetu.
Krzysztof Rogulski
- poznański akordeonista zespołu Balzinga, znakomity tancerz. Zagrał na płycie "Listki" w dwóch instrumentalnych utworach.
Rafał Kierpiec
Rafał Kierpiec - kontrabas, na codzień gra w Rybnickiej Chwili Nieuwagi. Na płycie Listki można usłyszeć jego wielkie skrzypce w 2 utworach.
Magdalena Teległow
– Magdalena Teległow- śpiew. Dawniej wokalistka, gitarzystka i autorka tekstów zespołu Na Bani. Jednorazowa współpraca, przy okazji nagrywania pierwszej wersji Targu w Scarborough. Obecnie nasza Pani Wydawca płyty Listki. Dziękujemy!
Patrycja Rusek
– Patrycja Rusek- śpiew. Na codzień wokalistka Grupy Saskia. Zagrała z nami jeden raz podczas Yapy 2008.
Bartłomiej Adamczak
– Bartłomiej Adamczak- gitara. Na codzień frontman, wokalista i kompozytor zespołu Na Bani. Podobnie jak Magda, współpracował przy nagraniu Targu w Scarborough. Pierwotna wersja, nagrana na kasetę magnetofonową, to właśnie jedna z magicznych chwil, które udało się zarejestrować. Tylko Magda, Bartek i Tomek Fojgt, oraz słowa Toma. Bart, Dziękujemy!
Dariusz Bądkowski
– Na codzień basista zespołu Cisza Jak Ta. Zgodził się zagrać nam basowe dźwięki podczas występu na Yapie w 2011 roku